Впроваджуючи енергозберігаючі технології, бізнес інвестує в енергоефективність всієї держави – віце-прем'єр

11:21, 28 квітня 2017
Альтернативна енергетика
265 0

Як приклад Зубко навів компанію «Кока-Кола».

 

Компанія «Кока-Кола» в Україні демонструє приклад соціально орієнтованої і енергоефективної компанії, сказав віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в ході відвідування квадрогенераційного заводу компанії в Київській області, який виробляє для потреб виробництва підприємства електричну енергію, енергію холоду, тепла і вуглекислий газ.

Читайте такожЧому іноземні інвестиції важливі. Оприлюднення результатів дослідження та дискусія

«Саме цей приклад і з енергоефективності, і з соціальної відповідальності, і з будівництва команди всередині підприємства є дуже якісним, і його необхідно демонструвати в усіх регіонах країни. За 25 років компанія «Кока-Кола» зробила кілька дуже важливих кроків... Ми бачимо на цьому прикладі, що коли залучається одна гривня, вона генерує 12 гривень (доданої вартості в економіці України – УНІАН), коли створюється одне робоче місце, воно тягне за собою 17 робочих місць... і для нас це дуже важливий приклад, щоб ми бачили перспективу України як європейської держави», – сказав Зубко.

Він зазначив, що квадрогенерація є найкращим прикладом ефективного використання енергії. «Я вважаю це найкращим прикладом, яким чином можна заощадити кошти для підприємства і зробити екологічний проект», – підкреслив міністр.

У свою чергу, генеральний директор «Кока-Кола Беверіджиз Україна» Константінос Спанудис повідомив, що компанія і далі буде впроваджувати сучасні технології для ефективного виробництва електроенергії та підвищення екологічної безпеки.

«Ми систематично продовжуємо інвестувати в Україну протягом останніх 25 років і, як ми вже повідомляли, навіть у важкі часи ми продовжували інвестувати і в 2015 році інвестували 15 млн дол.», – сказав Спанудис.

Довідка УНІАН. «Кока-Кола» розпочала свою діяльність в Україні у 1992 році. До складу компанії входять «Кока-Кола Беверіджиз Україна», яка здійснює виробництво напоїв та їх дистрибуцію в Україні, а також «Кока-Кола Україна», яка відповідає за маркетинг брендів в Україні. В системі компаній «Кока-Кола» в Україні працює більше 1600 співробітників.

Квадрогенераційний завод був побудований на території підприємства «Кока-Кола Беверіджиз Україна» в Київській області. Загальний обсяг інвестицій склав близько 18 млн євро. Цей завод виробляє електроенергію, енергію холоду, тепла і вуглекислий газ, що забезпечує потреби «Кока-Коли». Природний газ є основним джерелом палива для його роботи. Комбіноване використання генераторів електроенергії, тепла та охолодження гарантують високу економічну, технічну та екологічну ефективність проекту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter