"Метінвест" поліпшив ESG ризик-рейтинг до 31,7 бала в порівнянні з 32,0 в червні 2020 року / фото Метінвесту

Група "Метінвест" поліпшила свій рейтинг у галузі екології, соціальної політики та корпоративного управління (ESG). Складанням рейтингу займається агентство Sustainalytics, провідний незалежний постачальник досліджень і даних у галузі ESG.

Так, "Метінвест" поліпшив ESG ризик-рейтинг до 31,7 бала в порівнянні з 32,0 в червні 2020 року. Такий рейтинг є оцінкою ризиків у галузі ESG, якими компанія не управляє. Його розраховують за абсолютною шкалою від 0 до 100 - чим нижчий показник, тим краще для підприємства.

Читайте також"Метінвест" 2020 року спрямував понад $200 мільйонів на екологічні проекти - гендиректор компаніїПри цьому агентство Sustainalytics поліпшило свою оцінку того, як "Метінвест" управляє матеріальними аспектами в цій галузі. Там зазначили, що питання ESG є частиною бізнес-стратегії компанії, вони відповідають найкращим практикам і перебувають на контролі Наглядової ради.

Крім того, агентство Sustainalytics відзначило відповідальний підхід групи "Метінвест" до викидів в атмосферу, скидів стічних вод, утилізації відходів і використання ресурсів.

Також "Метінвест" отримав високу оцінку й щодо соціальної складової: за систему управління охороною праці, програми безпеки підрядників і управління людським капіталом. 

Зазначається, що група "Метінвест" зберегла позицію в топ-10 світових металургійних компаній, оцінених агентством Sustainalytics.

"В останні роки аспекти ESG поступово були інтегровані в нашу діяльність і стали невід'ємною частиною нашого світогляду. У зв'язку з цим, для нас особлива честь отримати авторитетне визнання в цій галузі, особливо в порівнянні з нашими конкурентами", - зазначив гендиректор групи "Метінвест" Юрій Риженков.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram