Діти переселенці з зони АТО допомагали зарибнювати столичну водойму

11:02, 23 квітня 2015
Природні ресурси
175 0

В рамках Програми Асоціації рибалок України «По відновленню Київських водойм» 22.4.2015 року в Гідропарку, в озеро «Берізка» діти переселенці з зони АТО випустили понад 2 000 штук різних видів риби.

"Актуальність даної програми в місті Київ на сьогоднішній день безперечно висока, оскільки з кожним роком на території столиці водойм стає все менше. З 486 водних об'єктів залишилося тільки 370", - говорить депутат секретар Комісії з екополітики Київради Сергій Костюк.

Програма «відновлення Київських водойм» створено за ініціативи ВГО «Асоціація рибалок України», Національної Екологічної Ради України. Науковий супровід - Інституту водогосподарських екологічних проблем Національної Академії Наук України. Програма прийнята і проходить при безпосередній підтримці депутатів Київради.

Діти які приїхали на озеро мали можливість вдосталь поспілкуватися на свіжому повітрі, і помилуватися прекрасними краєвидами столичного Гідропарку.

Рибу для зариблення надав Черкаський рибокомбінат. Хочеться відзначити, що кожна риба була не менше кілограма. А траплялися особини вагою і в три кілограми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter