На Житомирщині запрацював рибоохоронний патруль / фото УНІАН

На Житомирщині рибоохоронний патруль підвів перші підсумки роботи, повідомили УНІАН у прес-службі цього відомства. Як зазнчається у повідомленні,  7 червня 2017 року на Житомирщині розпочав роботу рибоохоронний патруль.

Читайте такожНа Одещині піймали вербувальника спецслужб РФ з Придністров’я (фото, відео)"За перший тиждень роботи було проведено 5 рибоохоронних рейдів, де зафіксовано 15 грубих порушень правил рибальства. Так, 9 червня на річці Гуйва в селі Котівка Андрушівського району рибоохоронними патрульними було вчасно припинено грубе порушення правил рибальства, а саме: затримано правопорушника, який намагався ловити рибу сітками, які є забороненими знаряддями лову. Було вилучено 9 сіток, виготовлених із сіткоснастевого матеріалу, загальною довжиною 740 метрів і один дерев’яний човен. Бракон’єр встиг виловити лише 4 карася, 1 окуня і 2 рака. На місці складено протокол",- сказано у повідомленні.

10 червня на річці Тетерів поблизу села Веприн Радомишльського району було виявлено ще одне порушення – громадяни ловили рибу забороненим знаряддям лову – «клешнею». Завдяки оперативності рибоохоронних патрульних порушники також встигли виловити лише 1,5 кг риби.Також було  складено протокол.

Відео дня

За тиждень роботи вилучено 41 заборонене знаряддя лову (36 сіток, 6 «заборчиків») і один дерев’яний човен. Загальна сума збитків становить 6 тис. 064 грн. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів складає 23,5 кг.

Житомирський рибоохоронний патруль закликав громадян не порушувати правила рибальства та збуту біоресурсів." Якщо ви стали свідком порушення, просимо повідомити на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50",- зазанчають у відомстві.

Нагадаємо,  Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області (Житомирський рибоохоронний патруль) є територіальним органом Держрибагентства України), діє у складі Держрибагентства як відокремлений структурний підрозділ.

Основне завдання рибоохоронного патруля – забезпечення на водоймах Житомирщини ефективної системи контролю за використанням і відтворенням водних біоресурсів та боротьба з браконьєрством. За результатами конкурсу відібрано 13 патрульних, які здійснюватимуть моніторинг та патрулювання водних об’єктів області.