этот материал доступен на русском

WWF назвав тварин, які можуть незабаром зникнути з лиця Землі (відео)

14:56, 03 листопада 2018
Порятунок видів
980 0
Китайська велетенська саламандра - на сьогоднішній день це найбільше земноводне в природі \ wildfrontier.ru

Читайте такожІсполинська саламандра опинилася на межі повного вимирання

Про це йдеться в доповіді Всесвітнього фонду дикої природи (WWF). У ньому говориться, що людство за останні півстоліття знищило 60% всіх диких тварин. Автори доповіді запевняють, що це пов'язано зі зростанням споживання ресурсів, безконтрольним полюванням і знищенням середовища існування тварин, передає Бі-бі-сі.

Вчені вважають, що потрібні термінові заходи для того, щоб врятувати популяції вимираючих диких тварин. Зокрема, вони говорять про те, що на користь природі піде скорочення споживання м'яса.

Китайська саламандра - на сьогоднішній день це найбільше земноводне в природі. Але через те, що люди масово полюють на неї, цей вид знаходиться під загрозою зникнення.

Амурський леопард - найбільш рідкісна тварина з семейста котячих. Він живе на Далекому Сході і в природі залишилося всього 84 особини. Мисливці особливо високо цінять шкури цих тварин.

Чорних носорогів на землі залишилося всього 5 тис. На чорному ринку попитом користуються їхні роги.

Калімантанський орангутанг живе в тропічних лісах Індонезії. У південно-східній Азії їх залишилося всього близько півтори тисячі. Їхня кількість зменшилась через знищення середовища їхнього проживання.

Річкових горил в дикій природі залишилося 200-300. Останні представники виду живуть в Камеруні та Нігерії. Але люди стрімко знищують місця їхнього проживання.

Суматранський слон зникає через вирубку лісів в місцях його проживання. Їх залишилося менше 3 тис.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter