У Таїланді знайшли нову популяцію тигрів (відео)

15:07, 30 березня 2017
Порятунок видів
1329 0

Уряд Таїланду за підтримки екологів давно веде активну боротьбу з браконьєрством. Одним з результатів стало відновлення популяції тигрів.

Невелика популяція / DNP/Freeland/Panthera

В одному з парків Таїланду знайдена нова популяція індокитайського тигра — як дорослих особин, так і дитинчат.

Як повідомляє телеканал National Geographic, індокитайський тигр (лат. Panthera tigris corbetti) має помітні відмінності від інших видів тигрів. З максимальною довжиною до 2,85 м він менше за бенгальського і амурського. Його шкура темніша, а смуги — коротші і вужчі. У минулому індокитайський тигр мешкав в Камбоджі, Лаосі, Бірмі, Малайзії, Таїланді і В'єтнамі, але зараз вид знаходиться на межі повного зникнення. До цього часу вченим відомо лише про 220 особин, що живуть в Таїланді та М'янмі; в інших країнах рідкісні тигри були винищені.

«Розуміючи важливість природоохоронних заходів, уряд Таїланду за підтримки екологів давно веде активну боротьбу з браконьєрством. Одним з результатів стало відновлення популяції тигрів. Як повідомляє організація з протидії незаконній торгівлі тваринами Freeland and Panthera, в одному з парків східній частині Таїланду фотоловушки зафіксували існування нової, не відомої раніше групи індокитайського тигра», – повідомляє телеканал.

Читайте такожМисливський інстинкт переміг: гладкі тигри з китайського заповідника вполювали дрон (відео)

Відзначається, що його популяція невелика: всього кілька дорослих особин, однак наявність шести дитинчат дає надію на виживання виду в майбутньому.

«Ця новина не що інше, як справжнє диво», — прокоментував відкриття директор програми із захисту тигрів Panthera Джон Гудріч. Нагадавши, що браконьєри залишаються загрозливим фактором, він пообіцяв посилити охорону території, де виявлені нові представники рідкісного виду тигрів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter