Рябцев зазначив, що ракетні удари призвели до пошкодження лінії електропередач, але наприкінці дня всі споживачі мали світло / фото forumdaily.co

Внаслідок масованої ракетної атаки на Київ 8 липня були пошкоджені три трансформаторні підстанції, що забезпечують розподіл електроенергії лише між декількома будинками, тому катастрофічних наслідків з електропостачанням столиця не відчує. 

"Трансформаторна підстанція забезпечує розподіл електричної енергії з магістральною лінією електропередачі. А ця лише забезпечує розподіл між декількома будинками в місті. Тому не варто перебільшувати вплив тієї атаки на систему електропостачання в Києві", - пояснив енергетичний експерт Геннадій Рябцев в коментарі УНІАН. 

За його словами, вчорашні ракетні удари, безумовно, призвели до пошкодження лінії електропередач, але вже наприкінці дня всіх споживачів встигли заживити.     

Відео дня

"Йдеться про будинкові трансформатори а не про підстанції. Це ускладнення може бути для окремих будинків, але воно не є суттєвим, якщо казати про місто Київ в цілому", - сказав Рябцев. 

Ракетний удар росіян 8 липня 2024 року - останні новини

8 липня росіяни завдали ракетного удару по Україні і зокрема по Києву. Ворог запустив 38 ракет, з яких українським воїнам вдалося збити 30. Внаслідок обстрілу були пошкоджені житлові будинки, інфраструктура та найбільша в Україні дитяча лікарня "Охматдит". 

Пізніше в ДТЕК повідомили, що в Києві внаслідок російської ракетної атаки в Голосіївському та Шевченківському районах були повністю зруйновані або пошкоджені три трансформаторних підстанції компанії та пошкоджені електромережі. 

Вас також можуть зацікавити новини: