Банківський сектор завершує рік з прибутком після трьох років збитків - НБУ

12:53, 18 грудня 2017
Фінанси
425 0

В НБУ зазначили, що залишаються проблеми окремих банків, і близько 15 фінустанов на сьогодні ще працюють з негативним операційним результатом.

Банківський сектор завершує 2017 рік з прибутком / фото УНІАН

Банківський сектор України завершує 2017 рік з прибутком після трьох років рекордних збитків, повідомив директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук.

Читайте такожПрибуток платоспроможних банків України перевищив 2 мільярди

«Банківський сектор працює прибутково в 2017 році, після трирічної паузи, коли були зафіксовані історично максимальні збитки», - сказав Ваврищук.

У той же час, він зазначив, що залишаються проблеми окремих банків, і близько 15 фінустанов на сьогодні ще працюють з негативним операційним результатом.

«Нацбанк звертає увагу цих банків, що бізнес-моделі повинні бути переглянуті, операційні витрати повинні скорочуватися, банки повинні виходити на прибуткову діяльність», - додав Ваврищук.

Як повідомляв УНІАН, банківська система України у 2016 році відновила історичний максимум щодо збитків, отримавши негативний результат на рівні 159 млрд грн. З урахуванням неплатоспроможних банків збиток банківської системи становив 160,143 млрд грн.

Попередній рекордний збиток банківської системи України був зафіксований в 2015 році, коли негативний фінансовий результат працюючих банків становив 66,6 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter