Хакери атакували EBA / фото REUTERS

Європейське банківське управління (EBA) заявило, що сервери електронної пошти зазнали втручання через глобальну кібератаку на програмне забезпечення Microsoft Exchange, в якій американська компанія звинувачує китайську групу.

У зв’язку з цим EBA, ключовий фінансовий регулятор ЄС, заявило, що «вживає додаткових заходів безпеки і здійснює ретельний моніторинг з метою відновлення повної функціональності» своїх серверів електронної пошти, повідомляє Радіо Свобода.

«На даному етапі інфраструктура електронної пошти EBA захищена, і наш аналіз показує, що вилучення даних не проводилося, і у нас немає ніяких ознак того, що порушення вийшло за межі наших поштових серверів», – йдеться в заяві.

EBA оголосило про злам напередодні, заявивши про відключення системи електронної пошти, доки не отримає оцінку масштабів втручання.

Сервери Microsoft Exchange широко використовуються для електронної пошти великими підприємствами і урядами.

Читайте такожСША готують кібератаку проти Росії - NYT

Що цьому передувало

Минулого тижня Microsoft заявила, що кіберзлочинці використали вразливість в її системі електронної пошти Microsoft Exchange. Американська технологічна компанія вважає, що за зламом стоїть спонсорований китайською державою зловмисник Hafnium. Пекін заперечує свою причетність.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram