НБУ встановив на 17 червня офіційний курс долара до гривні на рівні 40,65 грн/дол. / фото REUTERS

Курс долара в Україні в більшості обмінників фінкомпаній у неділю, 16 червня, перебуватиме в межах коридору: приймання від 40,20 до 40,80 грн/дол. і продаж від 40,90 до 41,25 грн/дол. прогнозує "Мінфін".

Зазначається, що курс євро власники обмінників виставлять у межах: приймання від 43,50 до 44,25 грн/євро і продаж від 44,30 до 44,95 грн/євро.

"З огляду на продовження на міжбанку поки що поступової девальвації гривні особливого зниження котирувань готівкової валюти в обмінниках фінкомпаній і в касах банків очікувати не варто. Але і значного зростання курсу цими вихідними також не варто очікувати, оскільки платоспроможність основної частини українських громадян вкрай низька і дуже активно задирати цінники продажу валюти фінансисти просто не можуть", - ідеться в прогнозі.

Відео дня

Прогнозується, що власники обмінників будуть доволі часто змінювати протягом свої цінники, намагаючись знайти оптимальний курс приймання та продажу валюти, виходячи з платоспроможного попиту на валюту саме у своєму регіоні.

Курс долара в Україні на 17 червня

Нагадаємо, Національний банк України встановив на понеділок, 17 червня, офіційний курс долара до гривні на рівні 40,65 грн/дол., таким чином, гривня зміцнилася на 4 копійки.

А офіційний курс НБУ щодо євро встановлено на рівні 43,48 грн/євро, тобто гривня зміцнилася на 41 копійку.

Вас також можуть зацікавити новини: