этот материал доступен на русском

У рейтингу стартап-міст Київ злетів на 29 позицій, залишив позаду Гельсінкі, Дублін і Вашингтон

17:39, 16 квітня 2019
Різне
1929 0

Про це повідомляється на глобальному профільному сервісі StartupBlink, де також опубліковані оновлення онлайн-карти з відповідною інформацією.

За рік столиця України піднялася в цьому рейтингу з 63 місця аж на рекордні 29 позицій. І тепер Київ займає 34 місце серед 1028 світових стартап-міст.

В результаті Київ за рік обігнав такі відомі стартап-екосистеми, як Гельсінкі, Мюнхен, Шеньчжень, Вашингтон, Мельбурн, Дублін і багато інших.

Відзначимо, позиція міста в рейтингу StartupBlink залежить від кількості проектів, їх якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми. І оцінюються ці показники власним алгоритмом авторів звіту.

Так, в Києві розробники онлайн-сервісу нарахували 321 стартап. Крім Києва в рейтинг увійшли такі міста України, як Одеса (235 місце), Львів (299), Харків (435) і Дніпро (561). В цілому Україна за останні два роки піднялася в топі на 4 позиції.

Серед міст світу перші три місця утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк і Лондон. Серед країн - США, Великобританія і Канада.

Карта StartupBlink створена на основі GoogleMaps. Всього на ній відзначені понад 62 тис. Стартапів. У базі зібрані дані AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших стартап-платформ. Карта дозволяє фільтрувати стартапи по галузях і місцем розташування, а акселератори - за кількістю грошей, які пропонуються стартапам, і по регіонах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter