этот материал доступен на русском

Кравцов похвалився рекордним оновленням парку вагонів "Укрзалізниці"

12:32, 10 січня 2019
Транспорт
388 0
"Укрзалізниця" оновила свій парк вагонів на рекордні 3,5 тисячі / фото УНІАН

Акціонерна компанія "Укрзалізниця" в минулому році оновила свій парк вагонів більше ніж на 3,5 тисячі, що є рекордом для залізничного відомства країни за останні 25 років.

Читайте такожКвитки на потяги наступного року подорожчають двічі: коли і на скільки

Про це заявив керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов на засіданні уряду.

"Завдяки дерегуляції тарифу на вантажні вагони, ми бачимо збільшення обсягу виробництва вагонів на українських вагонобудівних підприємствах. У 2018 році побудовано 10 тисяч вагонів для внутрішнього споживання. Більш того, в минулому році "Укрзалізниця" оновила свій парк вагонів більше ніж на 3,5 тисячі. Це рекорд для компанії за останні 25 років. Більше було побудовано тільки в 1993 році", - зазначив він.

Кравцов також підкреслив, що на сьогоднішній день дефіцит вантажних вагонів в Україні подолано.

Як повідомляв УНІАН, у листопаді 2018 року Європейський банк реконструкції і розвитку та "Укрзалізниця" підписали угоду про надання кредиту в розмірі 150 мільйонів доларів для закупівлі до 6500 відкритих вантажних піввагонів і підтримки корпоративного управління.

Довідка УНІАН. "Укрзалізниця" є приватним акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації.

Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter