В "Укрзалізниці" повідомили, скільки їхніх вагонів залишилося на окупованому Донбасі

19:14, 24 березня 2017
Транспорт
459 0

В результаті торгової блокади окупованих частин Донецької і Луганської областей, "Укрзалізниця" втратила чверть парку вантажних вагонів.

Вагонний парк ПАТ

На непідконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей залишилося 29375 вантажних вагонів.

Читайте такожВиробництво вантажних вагонів на заводах "Укрзалізниці" скоротилося в 3,4 рази

Про це БізнесЦензор повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

"Станом на 22 березня 2017 року на непідконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей знаходиться 29375 вантажних вагонів, у тому числі 5879 вантажних вагонів, які належать іншим підприємствам України", - відзначили в УЗ.

Нагадаємо, загальний парк вантажних вагонів УЗ становить приблизно 104 тис. штук. Таким чином, в результаті торгової блокади окупованих частин Донецької і Луганської областей, "Укрзалізниця" втратила чверть парку вантажних вагонів.

Зазначимо, що вагонний парк ПАТ "Укрзалізниця" знаходиться в критичному стані - його зношення понад 90%.

Крім того, на окупованій промосковськими бойовиками території Донбасу залишилося 226 тепловозів, 68 електровозів, 49 дизель-секцій і 94 електросекції, які належать "Укрзалізниці".

Всього, станом на жовтень 2016 року, в УЗ працювало 2,4 тисячі тепловозів і 1,3 тисячі електровозів.

Як повідомляв УНІАН, у січні ветерани АТО і ряд народних депутатів заблокували залізничні колії, якими з окупованих районів до України надходило вугілля антрацитної групи, у зв'язку з чим Кабінет міністрів увів надзвичайні заходи в електроенергетиці.

Президент України Петро Порошенко 16 березня своїм указом ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про тимчасову заборону на переміщення товарів, крім гуманітарних вантажів, через лінію розмежування в зоні проведення антитерористичної операції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter