Євген Кравцов: "Укрзалізниця" забезпечить лояльні тарифи для нового маршруту Південь – Захід

18:29, 07 вересня 2017
Транспорт
497 0

Обговорюваний маршрут передбачає контейнерні вантажоперевезення з Індії через Іран, Азербайджан, Грузію, Україну, Польщу до країн ЄС та назад.

фото УНИАН

Державна компанія "Укрзалізниця" готова вирішити всі технічні питання і забезпечити комфортні тарифні умови для перевезення з міжнародного транспортного маршруту Південь - Захід, який передбачає організацію контейнерних вантажоперевезень з Індії через Іран, Азербайджан, Грузію, Україну, Польщу в країни ЄС і назад.

Читайте також"Укрзалізниця" похвалилася новими пасажирськими вагонами, які сьогодні вирушать в перші рейси (фото)

Як повідомила прес-служба відомства, про це заявив в. о. голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов в ході зустрічі з головою "Азербайджанських залізниць" Джавидом Гурбановим в Одесі в четвер.

"Я готовий на рівні уряду сприяти вирішенню питання про морський складовою маршруту. До того ж в Україні прийнято рішення про зменшення портового збору", - цитує прес-служба Кравцова.

При цьому він зазначив, що пороми повинні стати невід'ємною частиною цього маршруту.

У свою чергу Гурбанов зазначив, що маршрут Південь - Захід є стратегічним, і для його перспективного розвитку Азербайджан зацікавлений у добудові залізничної ділянки від Астани до станції Рашт.

Довідка УНІАН. "Укрзалізниця" - публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter