З 6 по 26 серпня обмежать вхід на станцію метро "Вокзальна"/ фото УНІАН

З 6 по 26 серпня на станції «Вокзальна» проводитиметься позаплановий ремонт одного із трьох ескалаторів. У зв’язку з цим у пікові години можливе обмеження (закриття) станції на вхід.

Про це повідомляє офіційний сайт столичного метрополітену.

Читайте такожУ Києві затримали вчорашнього "мінера" станції метро "Вокзальна"

В заяві прес-служби метрополітену зазначено, що такий механізм дозволить вивезти пасажирів, які прибули на станцію, та уникнути скупчень людей на платформі з міркувань безпеки.

«Перепрошуємо за тимчасові незручності! Розраховуємо на ваше розуміння!», - наголошують в метрополітені.

Як часто ремонтують ескалатори

У прес-службі зазначили, що у столичному метрополітені працює 122 ескалатори. Планові капітальні ремонти (коли ескалатор повністю розбирається, перебирається, проводиться заміна зношених запчастин, тощо) проводяться орієнтовно раз у 6-8 років після пробігу до 150 тис. км.

«Закликаємо пасажирів уважно дотримуватися правил поведінки на ескалаторах для уникнення травмувань та поломок у роботі обладнання», - наголосили в компанії.

Останні ремонти

  • У Києві на станції метро «Майдан Незалежності» з 18 лютого розпочалися роботи з ремонту ескалаторів (всі 4 черги), які триватимуть до лютого 2021 року.
  • 22 січня 2020 року стало відомо про те, що завершення будівельних робіт з продовження Сирецько-Печерської гілки столичного метрополітену відкладається на 8 місяців. Про це повідомив генеральний директор «Київметробуд» Костянтин Салій на прес-конференції.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram