Роботи на Подільсько-Воскресенському мосту тривають: повністю натягнуті ванти аркової конструкції мосту, розпочинають демонтаж тимчасових опор.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер «УДАРу», мер Києва Віталій Кличко після перевірки та оприлюднив відео.

«Хочу наголосити, що йдеться не тільки про міст через Дніпро, а про комплекс мостів, естакад і тунелів, що сполучать Поділ і Воскресенський масив. Ми вже на фінальній стадії будівництва. Зокрема, спорудили: естакаду на Рибальському півострові, з’їзд з Подільського мостового переходу на Набережно-Рибальську, міст через Дніпро, естакаду на Трухановому острові,  міст через Десенку, естакаду в урочищі Горбачиха, заїзд на Подільський мостовий перехід з Набережно-Хрещатицької. Також вже повністю натягнуті ванти аркової конструкції мосту. І починають процес демонтажу нижніх тимчасових опор», - наголосив Віталій Кличко. 

Він зазначив, що тривають також роботи в бік Подолу - Верхнього та Нижнього валів. Також продовжується будівництво тунелів метрополітену та насипу під конструкції метро і дорожнього покриття на території Русанівських садів. За його словами, під час виконання будівельних робіт фахівці використовують найсучасніші технології, матеріали, що зарекомендували себе на подібних об’єктах в багатьох країнах світу. 

«Ми робимо все, щоб в кінці цього року відкрити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Наступний етап - метро на Троєщину. І, як я сказав, роботи з його спорудження розпочали», - підкреслив Віталій Кличко.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram