Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Інвестори з Великобританії, Китаю та Ірану цікавляться продажем УБРР - Білоус

У повторній приватизації "Українського банку реконструкції і розвитку" можуть взяти участь інвестори з Великобританії, Китаю та Ірану.

REUTERS
Глава Фонду Держмайна Ігор Білоус / REUTERS

Інвестори з Великобританії, Китаю та Ірану цікавляться повторною приватизацією 99,99% акцій "Українського банку реконструкції і розвитку", яка має відбутися 30 листопада з початковою ціною пакета акцій у 82,8 мільйона гривень.

Про це на зустрічі з журналістами повідомив голова Фонду державного майна України Ігор Білоус.

"У квітні конкурс зі стартовою ціною в 118,9 мільйона гривень не відбувся. Ми пакет акцій переоцінили. Тепер у нас є інвестори з Великобританії, Китаю та Ірану", - сказав він, додавши, що сподівається на велику конкуренцію на торгах.

Державний УБРР в жовтні повторно виставлять на продаж - ФДМУ

Як повідомляв УНІАН, Фонд держмайна 30 листопада проведе повторний аукціон з приватизації 99,99% акцій "Українського банку реконструкції і розвитку" з початковою ціною 82,8 мільйона гривень, що на 29,8% нижче номінальної вартості пакета акцій.

При цьому попередній аукціон з продажу акцій банку з початковою ціною 118,9 мільйона гривень 22 квітня 2016 року не відбувся через відсутність покупців.

"Український банк реконструкції та розвитку" створений рішенням Кабінету міністрів у травні 2003 року. Банк " відноситься до невеликих банків за обсягом активів. Банк за підсумками 2015 року отримав 570 тисяч гривень чистого прибутку проти 18,332 мільйона гривень чистого збитку роком раніше.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку