Стратегію Age of Empires 4 будуть підтримувати за допомогою доповнень / nerdist.com

У довгоочікуваної стратегії Age of Empires 4 не буде внутрішньоігрових покупок, тобто мікротранзакцій. Про це на фестивалі X019 заявив креативний директор серії Адам Ісгрін.

Як повідомив розробник, у четвертій частині Age of Empires не буде обридлих багатьом геймерам внутрішньоігрових покупок. Замість цього творці зосередяться на класичних методах підтримки та розвитку гри. «Ідея мікротранзакцій в стратегіях реального часу не працює. DLC і розширення — ось що ми будемо робити для Age of Empires 4», – зазначив креативний директор Age of Empires.

Про що Age of Empires

Age of Empires – це серія стратегій в реальному часі, яка присвячена подіям, що відбуваються в різних країнах світу, охоплюючи різні часові періоди – від кам'яного століття до підкорення Америки.

Також Адам Ісгрін розповів, що хоч створенням Age of Empires 4 займається Relic Entertainment, за DLC і розширення для ігор серії, включаючи ремастер Age of Empires II: Definitive Edition, буде відповідати інша студія – World's Edge.

Геймплей Age of Empires 4

Крім того, Ісгрін підкреслив, що у студії вже є ідеї з приводу доповнень для четвертої частини, проте багато чого все ж таки залежатиме від бажань фанатів. «Наші професійні гравці кажуть: «Не додавайте у гру нові цивілізації, будь ласка. Краще зробіть що-небудь інше». Ми хочемо спілкуватися з гравцями на подібні теми, щоб зрозуміти, що саме додавати», – зазначив розробник.

Нагадаємо, четверта частина культової стратегії знову буде присвячена Середньовіччю. Точну дату виходу гри розробники не повідомили.