этот материал доступен на русском

Лікар Комаровський зруйнував міф про важливий для організму дітей вітамін (відео)

09:13, 15 травня 2019
Країна
7027 0

Питання: ⠀ До скількох років ми даємо дитині вітамін «Д»? ⠀ Відповідь: ⠀ Медична наука взагалі вважає, що вітамін «Д» літній людині або вашого чоловіка старше 40 років навіть потрібніша, ніж дворічній дитині. Тому що виявилося, що саме за останні роки, у вітаміну «Д» відкрили дуже багато нових функцій. Це і профілактика атеросклерозу, і зв'язок рівня вітаміну «Д» з рядом онкологічних хвороб. ⠀ Головне, що ви завжди з працею знаходите відповідь на питання: «чи Потрібен вітамін «Д» конкретній людині, якщо він їсть і риб'ячий жир (умовно жирну рибу), і яйця, і масло, плюс гуляє на сонці. І навіщо ж нам брати? Буде передозування». Важливо запам'ятати всім. Якщо ви з ранку до ночі гуляєте на сонці, якщо у вашому раціоні є риба, масло, яйця, і приймаєте 400 одиниць вітаміну «Д» в день – передозування не буде. ⠀ Тому, якщо ви сумніваєтеся треба чи не треба: треба. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #витаминд #здоров'я

Публікація від Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський розповів про те, до якого віку дитині потрібно давати вітамін D.

Читайте такожЛікар Комаровський пояснивши, коли можна давати антибіотики дітям (відео)

Педіатр на своїй сторінці в Instagram розповів, чи можливе передозування вітаміном.

Комаровський наголосив, що від вітаміну D не може бути передозування. Адже часто батьки вважають, що якщо дитина багато гуляє на сонці, отримує з їжею продукти з високим вмістом вітаміну (жирна риба, яйця, масло) - це не привід давати додатково вітамін D, щоб не було надлишку.

"Якщо ви зранку до ночі гуляєте на сонці, якщо у вашому раціоні є риба, масло, яйця, і приймаєте 400 одиниць вітаміну D на день - передозування не буде. Тому, якщо ви сумніваєтеся, треба чи не треба: треба", - підсумував лікар.

Раніше лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський назвав найбільш правильну дитячу вечерю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter