У Києві - погодинна оренда приміщень комунальних медзакладів?

13:56, 13 квітня 2009
Країна
10 0

Поповнення бюджету столиці

У Київській міській держадміністрації з метою поповнення столичного бюджету вивчають можливості погодинної оренди приміщень комунальних лікувально-профілактичних закладів.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі столичної міськдержадміністрації.

Зокрема, перший заступник голови КМДА Ірена КІЛЬЧИЦЬКА доручила провести інвентаризацію усіх залів для урочистих зібрань у медичних закладах міста з метою подальшого прийняття рішення щодо їхньої погодинної оренди.

У КМДА також поінформували, що відбулося засідання спеціальної комісії при КМДА, де розглядалось питання продовження та переукладення договорів оренди приміщень столичних медзакладів. У роботі комісії взяли участь представники управлінь КМДА, депутати Київради, керівники лікувальних установ – орендодавці та орендарі.

Зважаючи, що договори оренди комунального майна укладаються лише після проведення конкурсу з визначення орендаря, який може проходити до 6 місяців, І.КІЛЬЧИЦЬКА запропонувала укладати на цей термін короткострокові тимчасові договори оренди до моменту закінчення конкурсу із сторонніми орендарями для залучення додаткових коштів до бюджету міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter