Виділені 559 млн грн будуть спрямовані не лише на виплати медикам, але й на програми лікування - Супрун

17:07, 06 жовтня 2017
Країна
10 0

Це перший транш закриття заборгованостей в 2017 році.

УНІАН

З резерву медичної субвенції з державного бюджету України місцевим бюджетам виділено 559,2 млн гривень, які будуть спрямовані не тільки на погашення заборгованості по зарплатах перед медичними працівниками, а й на програми для лікування ниркової недостатності і діабету.

Читайте такожРозенко обіцяє, що в 2018 році зарплата медиків збільшиться

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

«Бюджетний комітет погодив перерозподіл субвенції на виплату зарплат медикам. Пройдено всі етапи для того, щоб гроші, нарешті, рушили в регіони», - написала вона.

Супрун додала, що це перший транш закриття заборгованостей у 2017 році. Буде ще один, щоб до кінця року робота медиків була повністю оплачена.

Вона розповіла, що необхідно для того, щоб такі ситуації розв’язувалися системно, а не "ручним" регулюванням.

«Чекаємо на парламентську підтримку законопроектів 6327 і 6604, які дозволять почати змінювати механізми фінансування охорони здоров'я. Медична реформа допоможе оновити систему управління коштами і подолати хронічний дефіцит, як на виплати лікарям, так і на всю медичну сферу», - додала Супрун.

Як повідомляв УНІАН, 27 вересня Кабінет міністрів України виділив 559 млн грн на погашення заборгованості із зарплати перед медичними працівниками, загальний розмір якої досягає 2,7 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter