Це перша подібна операція в Україні \ фото УНІАН

У лікарні «Феофанія» Державного управління справами провели унікальну операцію, під час якої видалили з грудної клітки пацієнтки пухлину вагою 4,5 кг.

Читайте такожУ Дніпрі лікарі провели унікальну операцію на голові пораненого бійця АТО (фото)Про це повідомляє прес-служба Офісу глави держави. «Лікарі клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами у Києві провели унікальну операцію, під час якої видалили з грудної клітки пацієнтки пухлину вагою 4,5 кг. Це перша подібна операція в Україні – процедура дорога, потребує особливої апаратури та відповідної кваліфікації лікарів», - повідомили у прес-службі.

При цьому зазначили, що завдяки указу президента Володимира Зеленського про доступність для громадян медичної допомоги в лікарні «Феофанія» операція була для пацієнтки безкоштовною.

Нагажаємо, 14 січня президент підписав указ про забезпечення доступності для громадян медичної допомоги, що надається лікарнею "Феофанія".

Глава держави доручив Кабінету міністрів та Держуправлінню справами y тримісячний строк вжити заходів, необхідних для забезпечення доступності для громадян сучасних методів діагностики та лікування медзакладу.

Новини по темі:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram