При МОЗ створено нову Медичну раду / фото УНІАН

При Міністерстві охорони здоров’я створено Медичну раду, метої якої є консультація з приводу впровадження та реструктуризації медичної системи України, використання медичних технологій та організації наукових досліджень.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я з посиланням на главу відомства Максима Степанова.

Читайте такожУ МОЗ розраховують, що зміни до іншого етапу медреформи наберуть чинності з 1 липня

Відео дня

«Вчора була створена Медична рада при Міністерстві охорони здоров’я. До її складу увійшли провідні фахівці нашої країни. Вона складається зі спеціалістів у сфері інфекційних захворювань, кардіології, онкології, сімейної медицини. До її складу ввійшли, в тому числі, головні лікарі лікарень різного рівня: обласних та районних», - наголосив Степанов.

За словами міністра, головна функція Медичної ради - консультування з приводу впровадження змін у медичну систему України, використання медичних технологій та організації наукових досліджень. Завданнями Медичної ради є розробка та внесення пропозицій міністру охорони здоров’я щодо реформування системи охорони здоров’я, надання пропозицій щодо визначення пріоритетів стосовно міжнародної технічної допомоги, бенефіціаром якої визначено МОЗ.

«Будь-які нововведення треба робити, враховуючи думку наших спеціалістів. Це люди, які бережуть наше здоров’я і борються за наші життя. З ними треба консультуватися, яким чином вносити зміни в медицину», - резюмував Степанов.