В Україна запустили новітній страховий сервіс / фото ua.depositphotos.com

В Україні з'явився повністю диджиталізований медичний страховий сервіс для індивідуальних клієнтів — lilo. Завдяки превентивному та проактивному підходам до турботи про здоров'я сервіс допомагає не лише заощаджувати кошти у разі хвороб, а що важливіше — запобігати їхньому виникненню та підтримувати стан організму належним чином. Запустили сервіс топменеджери платформи Helsi, ексголова Prozorro, eHealth та інші, серед стратегічних партнерів – голова партнерської мережі клінік "Добробут".

В Україні запустили неостраховий медичний сервіс: вперше не тільки для корпорацій, а й для індивідуальних клієнтів

Засновники підкреслюють, що в основі продукту — сервісність, зручність та простота. Для кожного клієнта персональний лікар розробляє індивідуальний план підтримки здоров’я залежно від потреб та особливостей організму.

На відміну від класичних медичних страхових, умови яких націлені більшою мірою на корпоративних клієнтів, команда lilo розвиває саме індивідуальне медичне страхування. Сервіс влаштовано так, щоб максимально персоналізувати послуги під запит кожного клієнта і таким чином сприяти постійній підтримці здоров'я, незалежно від того, оформляє підписку окрема людина, чи бізнес для співробітників.

Відео дня

"Всі, хто мали досвід страхування здоров'я, знають, що це заплутана бюрократична система, з купою зідзвонів, уточнень, довгих бланків зі складною термінологією. І це одна з причин низької популярності медичного страхування в нашій країні. В lilo ми хочемо втілити досвід найкращих диджитал-сервісів України в єдиному застосунку — пояснює колишній голова Prozorro Василь Задворний, що доєднався до команди у ролі CPO. – Ми прагнемо змінити підхід українців до медичних послуг та страхового сервісу як такого, де в центрі має постати людина та турбота про здоров’я, а не бездушна система, що розглядає захворювання як випадок, оплачуючи його чи ні".

Нині сервіс пропонує річну підписку із затвердженням всіх документів онлайн за допомогою "Дії", підбір персонального лікаря та перший огляд для формування індивідуально плану здоров’я, цілодобову підтримку команди здоров’я в чаті застосунку та особистий кабінет з історією здоров’я, запланованими візитами до лікарів, процедурами та здачею аналізів. На старті підписка діє тільки в межах Києва, з обслуговуванням в мережі клінік "Добробут". Надалі lilo планують розширення — як географічне, так і сервісне.

В Україні запустили неостраховий медичний сервіс: вперше не тільки для корпорацій, а й для індивідуальних клієнтів

"Я давно є амбасадором запровадження добровільного медичного страхування в Україні, тож нам цікаво підтримати новий страховий проєкт. Тим паче, що йдеться про персоналізований та спрощений підхід, який пропонує сервіс lilo. А також — про регулярні візити до лікаря, обстеження й контроль стану здоров'я. Це співзвучно з цінностями "Добробуту" — адже ми прагнемо створити в Україні нову культуру споживання медичних послуг й відповідального ставлення до свого здоров'я. А також допоможе розвантажити державну медицину, що дуже актуально в часи війни", — зазначив CEO партнерської мережі "Добробут" та член наглядової ради lilo Вадим Шекман.

Основні послуги, які покриває lilo – розробка індивідуального плану лікування, постійний моніторинг та корегування стану здоров’я, регулярні чекапи, лабораторні та інструментальні дослідження, забезпечення призначеними ліками та вітамінами, консультації лікарів, виклик швидкої та госпіталізація, лікування в умовах стаціонару, масажі та інші медичні процедури.

Щомісячна оплата річної підписки – 2490* грн із покриттям в 1 млн грн. Завантажити застосунок можна на App Store, пізніше він з’явиться також на Google Play.

*вказана вартість актуальна на момент публікації матеріалу

Довідка

lilo — це перший застосунок персонального медичного neo insurance сервісу в Україні. Це не є класичною страховою, націленою суто на покриття хвороби. Місія lilo — зберегти здоров’я, покращити його та уникнути захворювань, які можливо випередити превентивними кроками. На відміну від класичних страхових компаній, що покривають медичні послуги, сервіс націлено в першу черу на індивідуальних клієнтів, а не тільки на корпоративне страхування.

Ключовою особливістю сервісу є націленість на превенцію, тобто уникнення хвороб, а не суто класичне покриття витрат на захворювання.