Ситуація з пандемією COVID-19 стає складнішою / фото REUTERS

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що ситуація з пандемією COVID-19 стає складнішою і що світ все більше віддаляється від її завершення.

Як повідомляє Голос Америки, таку думку висловила епідеміолог і технічний керівник ВООЗ по COVID-19 Марія Ван Керкхове.

Вона пояснює це такими факторами, як поява нових варіантів вірусу, змішання соціальних груп, недотримання заходів профілактики і недолік вакцин.

Читайте такожВООЗ закликала всі країни вакцинувати від коронавірусу десяту частину населення до кінця вересня

Керкхове зазначила, що за останній тиждень кількість нових випадків захворювання на COVID-19 у світі збільшилася на 11,5%, а кількість летальних випадків зросла на 1%.

За словами Керкхове, кількість нових випадків COVID-19 в Європі минулого тижня зросла на 21%, а в західній частині Тихого океану – на 30%.

"Ми знаходимося в дуже небезпечній ситуації. Ситуація стає все більш і більш складною, і ми все більше віддаляємося від завершення цієї пандемії, ніж слід було б на цей момент", - сказала провідний вчений ВООЗ.

Як повідомляв УНІАН, за даними керівника Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрія Ганіченка, на сьогодні спалах COVID-19 зафіксовано в 9 великих країнах Європи. Це Великобританія, Португалія, Росія, Іспанія, Греція, Бельгія, Нідерланди, Франція та Італія.

Коронавірус: що відомо