Дієтологиня відповіла, як прибрати жир на животі / Фото - depositphotos.com

Є кілька кроків, які ви можете зробити, щоб підтримувати своє тіло у відмінній формі протягом багатьох років, навіть якщо вам за 40.

За словами доктора Майкла О. МакКінні, ключовими є такі прості кроки, як розстановка пріоритетів у харчуванні, вживання достатньої кількості рідини, регулярні фізичні вправи, пише She Finds.

1 Віддавайте перевагу цільним продуктам

Відео дня

Вони багаті поживними речовинами і при цьому природно низькокалорійні. "Зосередьтеся на цільних продуктах, таких як фрукти, овочі, нежирні білки, цільнозернові продукти і корисні жири", - порадив фахівець. Ці багаті поживними речовинами варіанти не тільки підтримують загальний стан здоров'я, а й допомагають контролювати вагу.

2. Контрольні порцій

Оскільки швидкість метаболізму знижується з віком, контроль порцій стає першорядним. МакКінні запропонував використання тарілок меншого розміру, вимірювання порцій чашками або ложками і дотримання рекомендованих розмірів порцій. "Враховуйте рекомендовані розміри порцій, щоб не переїдати", - сказав він.

3. Регулярно займайтеся спортом

Щоб боротися з жиром на животі МакКінні рекомендує включити комплексний режим тренувань, що включає як серцево-судинну діяльність, так і силові тренування. "Аеробіка спалює калорії швидше, одночасно покращуючи здоров'я серця, тоді як підняття важких предметів збільшує м'язову масу", - пояснив він. Підвищуючи обмін речовин, регулярні фізичні вправи відіграють вирішальну роль у контролі ваги після 40 років.

4. Керуйте стресом

Хронічний стрес може сприяти гормональному дисбалансу, що призводить до накопичення жиру на животі. МакКінні виступає за такі методи управління стресом, як медитація, йога, глибоке дихання і хобі, що розслаблюють. "Управління стресом має важливе значення для гормонального балансу, оскільки рівень кортизолу може підвищуватися і сприяти накопиченню жиру на животі", - пояснив він.

5. Віддавайте перевагу сну

Достатній сон життєво важливий для регулювання гормонів голоду і запобігання збільшенню ваги, особливо в ділянці живота. МакКінні наголошує на важливості повноцінного сну: "Нестача сну може порушити вироблення гормонів голоду, що призведе до посилення апетиту і потягу до висококалорійної їжі". Приділяючи пріоритетну увагу гігієні сну, люди можуть краще контролювати вагу та загальний стан здоров'я.

6. Уникайте зневоднення

Неможливо переоцінити важливість достатнього зволоження. МакКінні наголосив на ролі гідратації в підтримці обміну речовин і контролі апетиту. "Часто пийте воду, щоб уникнути зневоднення протягом дня", - порадив він. Достатня гідратація не тільки підтримує травлення, а й допомагає контролювати вагу, контролюючи апетит і підтримуючи метаболічні функції.

7. Регулярні медичні огляди

МакКінні зазначив, що регулярні медичні огляди мають вирішальне значення для людей у віці 40 років і старше. Моніторинг життєво важливих показників, таких як рівень цукру і холестерину в крові, може допомогти виявити потенційні ризики для здоров'я і запобігти збільшенню ваги, пов'язаному із захворюваннями.

Таким чином, наголошуючи на харчуванні, фізичних вправах, методах зниження стресу і зміні способу життя, ви можете вжити активних заходів для досягнення довгострокового контролю ваги і життєздатності.

Інші новини про жир на животі

Втрата жиру на животі може бути справжньою проблемою, особливо після певного віку. Але нова програма тренувань обіцяє ефективні результати з мінімальними витратами часу. Це зручне для початківців тренування вимагає всього 10 хвилин щоранку і розроблене таким чином, щоб бути доступним навіть для тих, хто не займався спортом роками.

Вас також можуть зацікавити новини: