
В Одесі поліція відкрила справу за фактом крадіжки продуктів харчування працівниками дитсадка.
Як повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, до правоохоронців звернулась мати дитини, яка відвідує дитячий садок на вулиці Краснова.
«Вона повідомила, що працівники дитсадка крали продукти харчування, що призначались для приготування їжі дітям», - сказано в повідомленні.
Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Ведеться слідство, встановлюються зловмисники, причетні до правопорушення.
Як уточнили УНІАН у мерії міста, йдеться про дошкільний заклад №10. За даними співробітника міськради, багато дітей, які відвідують цей дитсадок, скаржились на те, що залишаються голодними, в раціоні нібито були, в основному, каші та хліб, а фрукти, овочі та інші продукти були відсутні.
Як зазначається, після безрезультатних скарг, батьки наприкінці минулого тижня самі «підстерегли трьох співробітників», коли вони перекидали через паркан сумки, в яких були продукти (молоко, фрукти тощо). На місце події викликали поліцію, правоохоронці зафіксували подію.
Вас також можуть зацікавити новини
- На Одещині затримано групу іноземців за обкрадання банкоматів на території України
- Зняли прокляття за мільйон: у Миколаєві затримали двох жінок, які ошукали пенсіонерку (відео)
- Сходив за молоком: у Києві охоронці супермаркету "помилково" жорстоко побили відвідувача
- У Чернігові чоловік вкрав коробку із заповненими бланками опитування
- Киянка організувала напад на свою 70-річну матір: вкрали всі заощадження та авто брата