На вихідних в Україні очікується справжня весняна погода / Фото REUTERS

Найближчої суботи, 10 квітня, в Україні почнеться довгоочікуване потепління. І хоча все ще очікується малохмарна погода, місцями - мінлива хмарність, температура підвищиться вже до +13°. У неділю в центральній частині країни, а також місцями на заході буде ясний сонячний день, потеплішає до весняних +17°.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Читайте також70 мільйонів жовтеців: у Каліфорнії розпустилися величезні квіткові поля (фото)

 • Згідно з прогнозом, у Києві в суботу очікується малохмарна погода, температура повітря вночі +2°, вдень +13°. У неділю вночі потеплішає до +2°, а вдень до +15°, весь день буде сонячно. 
 • У Львові в суботу вночі +2°, вдень +14°, малохмарно. У неділю вночі +4°, вдень +16°, мінлива хмарність.
 • У Луцьку в суботу вночі +3°, вдень +14°, малохмарно. У неділю - мінлива хмарність, вночі +4°, вдень +16°.
 • У Вінниці в суботу буде малохмарно, температура повітря +1°...+12°. У неділю буде сонячно, температура вночі +1°, вдень +14°.
 • У суботу в Одесі очікується сонячна погода, температура вночі +3°, вдень +11°. У неділю буде так само ясно, +5°...+14°.
 • У Харкові в суботу - малохмарно, температура вночі +1°, вдень +13°. У неділю - хмарно з проясненнями, +5°...+14°.
 • У Дніпрі в суботу - хмарно з проясненнями, температура вночі +2°, вдень +13°. У неділю - потеплішає, температура становитиме +6°...+15°.
 • У Сімферополі в суботу - хмарно, +1°...+7°. У неділю - хмарно з проясненнями, трохи потеплішає: + 5°...+9°, дощ.
 • Жителям Маріуполя в суботу обіцяють хмарну погоду, температура вночі +6°, вдень +13°. У неділю буде так само похмуро. Вночі очікується +9°, вдень +13°.
 • У Краматорську в суботу буде хмарно з проясненнями, температура вночі +4°, вдень +14°. У неділю вночі +6°, вдень +13°, похмуро.
 • У Сєвєродонецьку завтра ясно і безхмарно, температура вночі +4°, вдень +14°. У неділю вночі +7°, вдень +12°, хмарно з проясненнями.
Прогноз погоди в Україні на суботу, 10 квітня / фото УНІАН
Прогноз погоди в Україні на неділю, 11 Квітня / фото УНІАН

Погода на курортах України

У Буковелі в суботу буде ясно, температура до +7°. У неділю так само очікується сонячна погода, температура вночі -1°, вдень +10°.

У Моршині на Львівщині в суботу буде ясно і безхмарно, вночі +1°, вдень +15°. У неділю - практично безхмарно, вночі +4°, вдень до +18°.

У Трускавці в суботу буде ясно, температура до +14°. У неділю потеплішає: температура вдень підвищиться до +18°, а вночі впаде до +3°.

У Сваляві завтра сонячно, +12°. У неділю - так само ясно, температура повітря +6°...+15°.

У Затоці в суботу - ясно і безхмарно, вночі +3°, вдень +11°. У неділю - знову сонячно. Температура до +15°.

У Бердянську в суботу буде похмуро, температура до +14°, в неділю погода, як і температура, не зміниться, а вночі складе +9°.

Вас також можуть зацікавити інші новини погоди:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram