Погода на вихідні / фото Pixabay

На вихідних в Україні очікується зміна погоди. У суботу, 8 жовтня, буде тепло і сонячно, а в неділю західні та більшість північних областей накриють дощі. Місцями опади будуть сильними. Разом з дощами прийде й невелике похолодання.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде практично безхмарно, температура повітря вночі +7°, вдень +17°. У неділю вночі очікується +8°, а вдень - до +15°, невелика хмарність, легкий дощ.

Відео дня

У Львові в суботу вночі +8°, вдень +20°, ясно і безхмарно. У неділю вночі +8°, вдень +14°, невелика хмарність, сильний дощ.

У Луцьку в суботу вночі +8°, вдень +19°, ясно і безхмарно. У неділю - невелика хмарність, вночі +10°, вдень +14°, сильний дощ.

У Вінниці в суботу буде ясно і безхмарно. Температура повітря +7°...+18°. У неділю температура буде +7°...+17°, невелика хмарність, легкий дощ.

У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі +11°, вдень +19°. У неділю - хмарно з проясненнями, +11°...+20°.

У Харкові в суботу температура вночі складе +7°, вдень +17°, ясно і безхмарно. У неділю стовпчики термометрів покажуть +8°...+17°, невелика хмарність.

У Дніпрі в суботу - практично безхмарно, температура вночі +9°, вдень +18°. У неділю температура становитиме +10°...+19°, невелика хмарність.

У Сімферополі в суботу - невелика хмарність, +10°...+18°. У неділю - хмарно з проясненнями, +10°...+18°.

Жителів Маріуполя в суботу очікує хмарна погода з проясненнями, температура вночі +10°, вдень +21°. У неділю вночі очікується +11°, вдень +18°, похмуро, суцільна хмарність.

У Краматорську в суботу буде практично безхмарно. Температура вночі +8°, вдень +18°. У неділю буде похмуро, суцільна хмарність, вночі +9°, вдень +18°.

У Сєвєродонецьку завтра буде ясно і безхмарно, температура вночі +7°, вдень +18°. У неділю - хмарно з проясненнями, температура складе +8°, вдень +19°.

Погода в Україні 8 жовтня / фото УНІАН
Погода в Україні 9 жовтня / фото УНІАН

Погода на курортах України

У Буковелі в суботу буде ясно і безхмарно, температура вночі +5°, вдень до +18°. У неділю вночі температура складе +5°, вдень стовпчики термометрів покажуть +10°, похмуро, злива.

У Моршині на Львівщині в суботу буде ясно і безхмарно, вночі +7°, вдень +22°. У неділю - невелика хмарність, злива. Температура становитиме +9°...+13°.

У Трускавці в суботу буде практично безхмарно, температура до +21°. У неділю - невелика хмарність, злива, температура +8°...+13°.

У Сваляві завтра очікується практично безхмарна погода, до +18°. У неділю - невелика хмарність, злива, +8°...+13°.

У Затоці в суботу - ясно і безхмарно, вночі +11°, вдень +19°. У неділю - хмарно з проясненнями, температура +11°...+21°.

У Бердянську в суботу буде хмарно з проясненнями, температура до +21°. У неділю - похмуро, суцільнахмарність, температура +12°...+18°.

Вас також можуть зацікавити новини: