Поточний тиждень в Україні буде вкрай спекотним / фото Pixabay

В Україні розпочався один з найспекотніших тижнів цього літа. Забезпечить таку погоду поле підвищеного тиску у поєднанні з тропічною повітряною масою з півночі Африки. Очікується погода без опадів, а в денні години спостерігатиметься сильна спека. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

У найближчі три доби очікується спекотна погода: температура у південній частині, східних, Дніпропетровській, Кіровоградській та Полтавській областях вночі буде +20°...+25°, вдень сильна спека +35°...+38°.

10-11 липня на Одещині, Миколаївщині та Херсонщині подекуди надзвичайна спека +40°.

Відео дня

На решті території вночі буде +15°...+22°, вдень 9 липня +26°...+33°, а в середу та четвер +30°...+34°. У Вінницькій, Черкаській, Полтавській та Чернівецькій областях місцями температура сягатиме +35°...+37°.

Найближчими днями переважатиме суха погода. Лише 9 липня у західних та східних, а також у Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській областях та в Криму місцями пройде невеликий короткочасний дощ, гроза.

Вітер буде переважно північно-східний, 5-10 м/с.

"12 липня температура у південних, Дніпропетровській, Кіровоградській, Вінницькій та Черкаській областях вночі +20°...+26°, вдень сильна спека +35°...+39°, у Миколаївській та Херсонській областях подекуди надзвичайна спека +40°", - попереджають синоптики.

На решті території вночі буде +17°...+23°, вдень +30°...+34°. У Київській, Полтавській, Донецькій, Луганській, Закарпатській, Чернівецькій місцями сильна спека +35°...+36°.

Коли спека в Україні послабне - прогноз

Раніше синоптик Укргідрометцентру Наталія Птуха повідомила, що сильна спека в Україні траватеме до 15 липня включно. Лише з 16 числа температура дещо знизиться.

Вас також можуть зацікавити новини: