
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна ворога переможе, а полеглих воїнів не забуде. Про це глава українського зовнішньополітичного відомства написав у Twitter.
Є свята - просто свята. А є свята, які мають свою особливу ціну. Сьогодні, в переддень 27-ї річниці української незалежності, на донбаському фронті полягло п’ять наших воїнів. Вистраждана свобода має гіркий присмак. Не забудемо, переможемо!
— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) August 23, 2018
"Є свята - просто свята. А є свята, які мають свою особливу ціну. Сьогодні, в переддень 27-ї річниці української незалежності, на донбаському фронті полягло п’ятеро наших воїнів. Вистраждана свобода має гіркий присмак. Не забудемо, переможемо!" - написав Клімкін.
Як повідомляв УНІАН, сьогодні під час боїв на Донбасі загинули п'ятеро військовослужбовців, семеро дістали поранення. Водночас в ході бойових дій знищено 12 російських окупантів, ще 17 - поранено.