Андрій Єрмак подав декларацію / фото УНІАН

Новий керівник Офісу президента України Андрій Єрмак подав декларацію про майновий стан та доходи за 2019 рік, в якій задекларував квартиру в Києві та майже 256 тисяч гривень доходу.

Читайте такожЄрмак пообіцяв, що в Україні не буде законів, що обмежують свободу слова

Документ оприлюднено у реєстрі НАЗК. Відповідно до нього, Єрмак володіє квартирою в Києві вартістю понад 3,5 млн гривень та автомобілем Toyota Camry 2015 року випуску.

Очільник Офісу президента володіє низкою корпоративних прав, вартість найдорожчого з них, Адвокатського об'єднання "Міжнародна правнича компанія" 120 тисяч гривень.

Єрмак задекларував 256 тисяч гривень доходу за рік - здебільшого це заробітна плата та дохід від підприємницької діяльності. 

Окрім цього, Єрмак зареєстрував 9 млн 722 тис 290 грн грошових активів. Так, він позичив 1 380 660 грн третім особам. Крім того, в декларацію внесено дві великі заборгованості перед декларантом за договорами на загальну суму в понад 8 млн гривень.

Єрмак також тримає готівкою 347 тисяч доларів та 50 тисяч євро. 

В декларації зазначені, крім іншого, 1 262 500 грн фінансових забов’язань Єрмака перед "Альфа-Банком". 

Як повідомляв УНІАН, 11 лютого президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Єрмака на посаду керівника Офісу глави держави. Перед цим Зеленський звільнив Єрмака з посади помічника президента, а Андрія Богдана з посади керівника Офісу президента.