Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Порошенко оголосив 2017 рік в країні роком Української Революції 1917-21 років

Президент Петро Порошенко оголосив 2017 рік в державі роком Української Революції 1917-21 років.

REUTERS
REUTERS

Про це він сказав заступник глави адміністрації президента Ростислав Павленко. «Наступний, 2017 рік оголошений роком Української Революції 1917-21 років. Указ президента «Про заходи з відзначення сторіччя подій Української Революції 1917-21 років» передбачає заходи, які стосуються поширення інформації про події того часу, про вшанування діячів того періоду: Грушевського, Винниченка, Петлюри, встановлення відповідних пам’ятних знаків, наповнення змістом історичних питань», - зазначив Павленко.

Порошенко: Україна не буде федеративною, а залишиться унітарною державою

За словами Павленка, більша інформованість суспільства про події української історії є дуже важливою частиною забезпечення національної безпеки держави для того, щоб протистояти міфам, які поширює агресор, міфам «руського міра», зокрема тому, що нібито Українську державу створив Ленін, що нібито вона постала з уламків Радянського союзу, що нібито Сталін об’єднав її в сучасних кордонах.

«Власне події 1917-21 років чітко засвідчують, що український народ висловлював волю до об’єднання у власну державу. Оскільки у 1917 році універсалом Центральної ради проголошувалась незалежність, а у 1919 році укладено акт злуки між УНР та ЗУНР», - додав Павленко.

У свою чергу голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович зауважив, що «події 1917-21 років говорять нам про рішучість нашого народу, про його постійне бажання, попри відсутність держави, здобути цю державу. Про це надзвичайно важливо говорити саме тепер, зважаючи на ті посили російської пропаганди, що нібито Україна є «випадковою державою».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку