Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

В СБУ пояснили, чому відсутні е-декларації керівництва відомства

Усі співробітники Служби безпеки України, які мали заповнити "е-декларації" до 30 жовтня 2016, оформили їх належним чином та засвідчили дані особистим електронним підписом.

Дані співробітників спецслужби не можуть бути доступні широкому загалу / УНІАН
Дані співробітників спецслужби не можуть бути доступні широкому загалу / УНІАН

Однак, як повідомляє прес-центр СБУ, відповідно до законодавства, дані співробітників спецслужби не можуть бути доступні широкому загалу.

Порошенко про свою декларацію: усе коштовне майно було придбане до президентства

"Зауважимо, що стаття 52-1 Закону України «Про запобігання корупції» передбачає розробку Національним агентством з питань запобігання корупції особливого порядку фінансового контролю щодо осіб, які займають посади у державних органах, що здійснюють оперативно-розшукову, контррозвідувальну й розвідувальну діяльність, у спосіб, що унеможливлює розкриття їх належності до зазначених органів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з метою нерозголошення інформації з обмеженим доступом в СБУ було організовано електронне декларування співробітників зі збереженням поданих ними відомостей на спеціально відведених ресурсах. З НАЗК це було завчасно погоджено.

За даними прес-центру, відповідність задекларованих співробітниками СБУ даних зможуть повною мірою перевірити представники НАЗУ у визначеному законом порядку.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку