Сьогодні вирішиться доля Тимошенко

12:30, 12 травня 2006
Політика
806 0

Учасники переговорів по коаліції обговорять шостий пункт

Cьогодні учасники переговорів по коаліції вирішать головне питання: чи визнають право Блоку Тимошенко висувати кандидатуру прем`єр-міністра. Про це газеті «Дело» повідомив член БЮТ Андрій Шкіль.

«Заздалегідь вдалося погодити головний принцип — і я думаю, що 12 числа може бути зняте питання по шостому пункту», — сказав Шкіль.

Проте щодо підписання сьогодні угоди про створення коаліції «Нашої України», БЮТ і СПУ він виразив сумніви. «Я сумніваюся, що це відбудеться 12 травня, — сказав Шкіль. — Але те, що це (створення коаліції) відбудеться — це 100%».

Нагадаємо, як заявляв раніше член політради Соціалістичної партії Йосип Вінський, 12 травня «Наша Україна», БЮТ і СПУ можуть підписати угоди по коаліції. «Ми поки що не дійшли до розбіжностей і пишемо (у коаліційній угоді. — «ДЕЛО») те, що нас об`єднує», — сказав він.

У свою чергу, «Наша Україна» не згодна з позицією БЮТ і наполягає на тому, щоб спочатку погоджувати програму діяльності коаліції, і тільки потім обговорювати кандидатуру. «Спочатку — принципи про те, що робити. А потім — кому робити», — сказав член політради «Нашої України» Володимир Стретович. Він також повідомив, що сьогодні вранці пройде засідання політради блоку, проте питання про створення коаліції 12 травня не внесене до порядку денного.

Оглядач

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter