Телевізійники вирішили «потішити» глядачів таємничістю ефіру з Януковичем

07:57, 22 лютого 2013
Політика
1496 0

Таємничість у питанні розташування місць, з яких можна буде поставити запитання Президенту України Віктору Януковичу в рамках проекту «Діалог із країною», в Національній телекомпанії пояснюють вимогами «загальної драматургії».

Віктор Янукович

Про це Радіо Свобода розповів тимчасовий виконувач обов’язків генерального директора Національної телекомпанії України Олександр Пантелеймонов.

«Заплановане включення з майже двох десятків локацій. Ці локації представляють різні населені пункти по всій Україні, проте де саме вони будуть, ми зараз говорити не хочемо, – це такий собі елемент загальної драматургії, треба ж чимось наших глядачів порадувати в процесі прямого ефіру», – сказав Пателеймонов.

Сьогодні Президент України Віктор Янукович з 11:00 протягом кількох годин виступатиме в прямому телевізійному ефірі в рамках проекту «Діалог із країною». Ставити запитання главі держави можна буде за телефоном 0 800 50 2013, а також під час прямих включень з майже 20 міст України. Спілкування Януковича з громадянами збираються показати провідні телеканали України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter