Росія нарощує війська біля кордонів України \ фото REUTERS

Міністерство оборони Росії повідомило про перекидання у Воронезьку область оперативно-тактичних ракетних комплексів "Іскандер". Військові експерти України оцінили загрозу від цих комплексів.

Читайте такожРНБО розробляє різні сценарії реагування через стягування військ РФ - ДаніловПолковник запасу Олег Жданов в коментарі РБК-Україна заявив, що не потрібно драматизувати ситуацію з розміщенням військ і ракетних комплексів противника в прикордонних областях.

"До нашого кордону там близько 200-250 км. Вона (система, - ред.) і раніше виходила на таку відстань, але нас чомусь цим ніхто не лякав", - зазначив експерт.

Військовий експерт, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець, у свою чергу, зазначив, що перекидання "Іскандерів" до українського кордону для наступальних дій не має сенсу.

Він підкреслив, що "Іскандери" і ракетні комплекси, що знаходяться на плавзасобах Чорноморського флоту, включаючи крилаті ракети "Калібр" дійсно здатні завдавати ударів без необхідності розгортання в бойові порядки.

"Розуміючи, що потенціал дальності ураження цих комплексів може досягати 2 тис. км, дислокація цих систем, умовно кажучи, значення не має", - пояснив він.

Перехоплення таких крилатих ракет, що летять на малій висоті і з великою швидкістю, дуже складне завдання для ППО, зазначив він.

Головні новини України та світу на ранок 21 квітня

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram