Юнармійців навчають стріляти, надавати меддопомогу та орієнтуватися по карті / Колаж УНІАН / Скриншоти

Хакери зламали сайт російського військово-патріотичного руху "Юнармія", який є одним із головних механізмів для мілітаризації, мобілізації та військової підготовки молоді в РФ.

Як пише "Новая газета Европа", на сайті руху опублікували відео з кадрами вбитих на війні в Україні російських загарбників. Під роликом був підпис: "Сьогодні твої діти в "Юнармії", завтра - в українській землі".

Сайт уже відновив роботу, представники руху, занесеного до списку санкцій усіх країн Європейського союзу, Сполучених Штатів Америки, України, Канади, Швейцарії, Австралії та Японії за поширення російської пропаганди, ніяк не коментували подію.

Відео дня

Як Росія використовує "Юнармію"

Наприкінці 2022 року уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що окупанти відкривають на території України регіональні осередки "Юнармії", де дітей вчать розбирати зброю, стріляти, носити камуфляжну форму і ходити строєм.

Також загарбники спотворюють історію України та причини війни, яку розпочала Росія. За його словами, росіяни хочуть позбавити дітей на окупованих територіях можливості проявляти українську ідентичність.

Вас також можуть зацікавити новини: