Свен Вінке поділився подробицями нової Divinity / Фото - Larian Studios

Larian Studios підтвердила, що нова Divinity не піде по стопах минулих частин із бойовою системою в реальному часі, а буде покроковою RPG. Про це після The Game Awards розповів глава студії Свен Вінке в інтерв'ю PC Gamer.

За словами Вінке, у гри буде новий набір правил, зібраний на основі всього досвіду студії за минулі роки. Система, як він описує, дуже проста для входу, але складна для освоєння, з упором на комбінації, експерименти і нестандартні рішення в бою.

Бої будуть покроковими, з управлінням загоном. Вінке підтвердив, що розмір активної групи буде порівнянний з Baldur's Gate 3. Там, як і в обох Original Sin, одночасно брали участь чотири персонажі. При цьому поки незрозуміло, чи з'явиться аналог табору з BG3, чи гравець буде обмежений тільки основною четвіркою протягом усієї гри, як це було в Original Sin 2.

Відео дня

Можна припустити, що нова Divinity збереже ключові риси серії, нехай і в переробленому вигляді. Це буде проєкт із сильним акцентом на взаємодію з оточенням і елементальні комбінації, безкласове прокачування з гнучким складанням персонажів, систему очок дій замість фіксованих дій і бонусних дій, а також зі здібностями та заклинаннями, які купують або знаходять у світі, а не просто відкривають із рівнем прокачування.

Крім того, в Original Sin зброя і броня жорстко прив'язані до рівнів, і старі предмети швидко застарівають. Чи повернеться цей підхід, чи Larian зробить крок у бік предметів, що живуть довше, як у Baldur's Gate 3, поки неясно.

Раніше Свен Вінке пояснив, чому для Baldur's Gate 3 не зробили сюжетні DLC. Розробники вирішили розвивати гру через безкоштовні оновлення.

Вас також можуть зацікавити новини: