этот материал доступен на русском

Правління НСТУ закликає переглянути рішення про звільнення Аласанії

22:11, 08 лютого 2019
Суспільство
76 0
31 січня наглядова рада НСТУ достроково розірвала контракт з Аласанією / УНІАН

Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України закликає наглядову раду НСТУ переглянути рішення про звільнення Зураба Аласанії з посади голови правління.

Про це йдеться у заяві, розміщеній на сайті "Ua: Суспільне мовлення".

«Правління Суспільного мовника наголошує на незаконності рішення Наглядової ради про дострокове припинення контракту з головою правління, вважає рішення, ухвалене в неправовий спосіб, надзвичайно небезпечним прецедентом і закликає Наглядову раду ПАТ "НСТУ" переглянути його з дотриманням всіх правових процедур», - йдеться у заяві.

Читайте такожАласанія заявив про призупинення дії гранту для "Суспільного" після його звільнення

Правління НСТУ звертає увагу на маніпуляції у висловлюваннях окремих членів наглядової ради та численні порушення процедури ухвалення цього рішення, разом із таємністю голосування. Про це написав виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко, який є членом наглядової ради НСТУ і був присутнім під час голосування. До його думки приєдналися ще два члени наглядової ради - Світлана Остапа та Євген Глібовицький.

Як повідомляв УНІАН, наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України 31 січня підтримала рішення про дострокове розірвання контракту з головою правління ПАТ НСТУ Аласанією.

10 квітня 2017 року Аласанія був обраний Наглядовою радою ПАТ "НСТУ" на посаду голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter