этот материал доступен на русском

У Харкові відбувся Марш жіночої солідарності, йому намагалися перешкодити радикали (відео)

13:53, 08 березня 2019
Суспільство
1748 0
Учасники маршу жінок пройшли по центру Харкова з різними гаслами / фото kh.vgorode.ua

Як повідомляє UA: Харків, організатори до участі у заході на Сумській вулиці заявили близько 300 осіб.

Читайте такожВ'ятрович розповів про плани щодо скасування вихідного 8 березня

"Зібралися заради солідарності і підтримки. Щоб разом сказати, що місце жінки - не тільки вдома або на кухні, але й у публічному просторі міста", - пояснила мету акції одна з організаторів Анна Шаригіна.

Вони пройшли по центру міста з гаслами "Місце жінки скрізь", "Бунтуй, кохай, права не віддавай", "Не продавайся за квіти - завтра станеш біля плити", "Хлопців і дівчат гнітить патріархат".

Перед колоною учасників Маршу жіночої солідарності зібралися представники націоналістичної організації "Фрайкор" з плакатами "Фемінізм - хвороба" і "Феміністка - не жінка". Вони також вигукували гасла "Нації потрібні матері й діти" і "Краса. Жіночність. Материнство".

У коментарі журналістам представник організації Георгій Тарасенко заявив, що націоналісти виступають проти "фемінізму як дегенеративною ідеології".

Видання також зазначає, що порядок на акції охороняли 200 поліцейських.

Радикали виступали проти маршу жінок / фото kh.vgorode.ua

Після закінчення маршу учасники "Фрайкора" спробували наздогнати його учасників, однак цьому завадила поліція. Під наглядом правоохоронців жінки сіли в мікроавтобус і поїхали з площі Конституції.

Раніше УНІАН повідомляв, що на Михайлівській площі в Києві проходить акція «Марш жінок», учасники якої виступають проти домашнього, сексуального та психологічного насильства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter