Асоціація Child.ua передала інвентар для лікування дітей з аутизмом

17:56, 13 березня 2019
Суспільство
437 0
НК

Асоціація Child.ua  передала Центру соціальної допомоги «Дорогою добра» інвентар, який допоможе здійснювати корекційне лікування дітей із розладами аутистичного спектра. Для облаштування сенсорної кімнати будуть використані  ходулі на мотузках, дитячі балансири, балансувальні дошки, фітболи, масажно-ортопедичні килимки та інший інвентар.

Зустріч представників Child.ua та Центру соціальної допомоги «Дорогою добра» відбулася 12 березня у Києві, у приміщенні БК «Росток».

«Сьогодні ми отримали реабілітаційне обладнання, яке встановимо у сенсорній кімнаті. Таке оснащення допомагає розвивати дітей з аутизмом, дозволяє дітям із сенсорними порушеннями досягати значних результатів. Воно стимулюює розвиток і впливає на увагу, концентрацію, зібраність. Завдяки спеціальним вправам діти краще володіють не лише тілом, а й емоціями. Ми надзвичайно вдячні Асоціації Child.ua за цей подарунок», - зазначила голова правління ГО «Дорогою добра» Лариса Козуб.

Допомога дітям з аутизмом - один з основних напряків діяльності Асоціації Child.ua. З кожним роком кількість дітей з РАС тільки збільшується. Наразі, кожна 70-та дитина народжується з розладами аутистичного спектра.

З метою підвищення обізнаності суспільства стосовно аутизму, Child.ua ініціює тематичний марафон AUTІSM FRIENDLY SPACE. Створення в Україні толерантного до аутизму середовища - одне з головних завдань марафону AFS.

«Ми прагнемо, аби суспільство ставилося толерантно до таких дітей і дорослих. Ми проводимо конференції, семінари для спеціалістів. Але потрібно виходити назовні та заявляти про себе. Наразі часто можна зіштовхнутися із нерозумінням від персоналу кафе, кінотеатрів тощо. Мета нашого марафону донести людям, що аутизм - не хвороба, а просто інший тип світосприйняття. Ми не очікуємо, що після марафону AFS всі стануть експертами з аутизму. Ми хочемо, аби якомога більше людей почули про особливості людей з такими розладами та не залишалися осторонь», - зауважила президент Асоціації Child.ua Євгенія Тимошенко.

З березня, 2019 р. команда Асоціації Child.ua вестиме інформаційну діяльність у громадських місцях (кінотеатрах, перукарнях, закладах харчування, ТРЦ тощо) щодо запровадження толерантного до аутизму середовища. Тож ми запрошуємо всіх охочих приєднатися до марафону АFS і стати волонтером! А зробити, це дуже просто - заповнити анкету волонтера за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1z6vky9ag6z8p7g_qeZDA9ZI7GhJmox_SVtVST4LuKjc/edit

Довідка: Асоціація CHILD.UA під керівництвом Євгенії Тимошенко об’єднує міжнародні та всеукраїнські громадські організації. Вона допомагає дітям, що опинилися у важких життєвих обставинах. Щороку вона проводить близько 30 благодійних заходів та допомагає 3000 дітей. Організація займається соціалізацією та психологічною реабілітацією дітей, допомагає їм культурно та творчо розвиватися, а також надає благодійну допомогу. CHILD UA допомагає дітям, позбавленим батьківського піклування, діткам з прийомних сімей, шкіл-інтернатів та дитячих будинків сімейного типу, а також дітям-переселенцям, надаючи їм можливості та навички для кращого майбутнього.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter