этот материал доступен на русском

У Міносвіти розповіли, на які спеціальності встановили мінімальний прохідний бал

02:48, 17 червня 2019
Суспільство
1349 0
Кожний навчальний заклад у своїх правила прийому встановлює мінімальний прохідний бал / фото УНІАН

У нинішньому році мінімальний прохідний бал на рівні 130 ввели на усі фармацевтичні спеціальності, а також "Міжнародні відносини", "Публічне управління та адміністрування".

Про це йдеться у відео, опублікованому на сайті Міносвіти, передає ТСН.

Кожний навчальний заклад у своїх правила прийому встановлює мінімальний прохідний бал на конкретну спеціальність, але є спеціальності, для яких встановлено мінімальний прохідний бал незалежно від мінімального балу вишу.

Читайте такожДорога освіта: чому майбутнім юристам, журналістам та економістам може загрожувати подорожчання навчання "на контракті"

Мінімальний прохідний бал залишили на спеціальності "Стоматологія", "Медицина" та "Педіатрія". "З цих спеціальностей встановлено мінімальний бал 150 з другого та третього конкурсного предметів. Для того, щоб мати можливість подати заяву на таку конкурсну пропозицію, у вступника мають бути сертифікати ЗНО не менше 150 балів з біології або хімії та з математики або фізики", - розповіла державний експерт з освіти Анжеліка Кернічна.

На деякі спеціальності встановили мінімальне значення з конкурсного балу: "Право", "Публічне управління та адміністрування", "Міжнародні відносини", а також для магістратури спеціальності "Фармація", "Промислова фармація".

"У даному випадку, коли ви подаєте заяви на ці спеціальності, ваш загальний конкурсний бал, тобто сумарний бал усіх сертифікатів ЗНО, помножений на всі вагові коефіцієнти, повинен становити не менше 130 балів" - сказала Кернічна.

Раніше УНІАН повідомляв, що понад 50 тисяч абітурієнтів провалили ЗНО з української мови та літератури.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter