этот материал доступен на русском

Адмінсуд Києва розгляне позов колишньої УПЦ МП про незаконність реєстрації ПЦУ

00:39, 20 червня 2019
Суспільство
499 0
Держреєстрація ПЦУ була проведена 30 січня 2019 року / фото УНІАН

Про це повідомляється на сайті синодального юридичного відділу колишньої УПЦ МП.

У російській церкві в Україні вважають, що при реєстрації ПЦУ було істотно порушено законодавство, а відповідачі здійснювали протиправні дії.

Читайте такожЕпіфаній розповів, з чого розпочався конфлікт між ним і Філаретом

"Позовна заява вмотивована допущенням істотних порушень чинного на момент проведення державної реєстрації створення юридичної особи законодавства України, а також вчиненням відповідачами в адміністративній справі протиправних дій, у зв’язку з чим, на думку Київської Митрополії Української Православної Церкви (МП), рішення державного реєстратора про проведення державної реєстрації створення юридичної особи із найменуванням "Київська Митрополія Української Православної Церкви (Православної Церкви України)" та відповідний запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань має бути скасовано судом", - ідеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що наразі Київська митрополія УПЦ (МП) готується до участі в розгляді адміністративної справи.

Нагадаємо, Держреєстратор КП "Центр правової допомоги та реєстрації" 30 січня 2019 року провів державну реєстрацію створення Релігійного центру Православної Церкви України (ПЦУ) як юридичної особи з таким найменуванням: "Київська Митрополія Української Православної Церкви (Православної Церкви)".

Раніше повідомлялося, що Філарет призначив дату "собору", яким хоче офіційно відновити діяльність Української православної церкви Київського патріархату.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter