У Польщі набув широкого розголосу інцидент з приниженням українки / фото Zaxid.net

Вармінсько-Мазурський університет в Польщі відсторонив від занять студентку, яка виклала у мережі відео з ксенофобською тирадою на адресу українки, що була її сусідкою в потязі. Відео також розглядає прокуратура.

Читайте такожПольща почала пошуки останків загиблих у Львові в 1939 році вояків

Про це з посиланням на місцеве видання Wprost повідомляє «ТСН». Так, на відео студентка-медик з  лайкою скаржилась на українку, яка зіпсувала їй поїздку, бо «зайняла місце в потягу».

"Вчора українська к*рва, так звана *бана прибиральниця, зайняла моє місце в потягу, і взагалі, за*бала увесь, к*рва, відсік, щоб ніхто не міг сісти. Вона купила тільки одне місце, а я заплатила за два, щоб було місце для ніг, тому що я можу собі це дозволити…

Досить того, що вона була гладкою, але ще в неї була велика валіза, і вона нічого не розуміла", - скаржилась дівчина на відео.

Образливий ролик набрав майже 60 тисяч переглядів.

"Я мала б піти до кондуктора, але я добра до тварин. Тільки не до таких, тому наступного разу не буду. *бати тих українських ст*рв, ненавиджу їх!... Ця жінка – дурна прибиральниця, так що ієрархії треба дотримуватись", - сказала дівчина.

Відео студентки стало вірусним і дійшло до керівництва її університету. Там її вирішили негайно відсторонити, а крім того, скерувати в прокуратуру повідомлення про можливе скоєння злочину.

"В університеті немає і ніколи не буде місця для виявів расистської, ксенофобської або зневажливої поведінки щодо осіб різної статі, раси, етнічної приналежності, національності, релігії, віросповідання, переконань, інвалідності, віку, сексуальної орієнтації чи знедолених", – сказано в заяві навчального закладу.

Після скандалу дівчина записала ще одне відео – у ньому спробувала запевнити, що не підтримує дискримінацію, та назвала інцидент "жартом".

"Вибачте, я не думала, я просто дурепа", - сказала вона.

Раніше в мережі з’явилось відео скандалу та бійки, що виникла між українськими заробітчанами та місцевим менеджером у Польщі.