МВС у липні запускає в Києві сервісний центр з надання послуг громадянам замість МРЕВ

23:09, 30 червня 2016
787 0

МВС у липні запускає в Києві сервісний центр з надання послуг громадянам замість існуючої системи МРЕВ.

фото: УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу в Києві повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

“Стара пострадянська система МРЕВ - це система жаху і темряви. Ми створюємо нові сервісні центри з надання послуг громадянам”, - сказав Аваков.

Він пояснив, що серед основних функцій та послуг сервісних центрів, які згодом будуть створені в усіх регіонах України, - видача та обмін посвідчень водія, реєстрація і перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів.

Як зазначив міністр, пріоритетом реформування системи надання послуг є спрощення адміністрування, децентралізація, що дасть змогу мінімізувати корупційні ризики, викорінити посередництво, завдяки чому клієнт зможе отримати необхідні послуги за простим і зрозумілим алгоритмом або скористатися допомогою компетентного консультанта.

За словами Авакова, з цією метою була розроблена система підготовки нових кадрів та запроваджена комплексна система набору на посади, зокрема в Києві на одне місце претендували 43 кандидати.

“Кадровий потенціал стане запорукою успіху. Це нові люди, з новими цінностями. Ми гарантуємо їм нові умови праці та гідну зарплату. Але при цьому вони нестимуть персональну відповідальність, оскільки більшість рішень прийматимуть самостійно, без участі керівництва, що є важливим кроком у боротьбі з корупцією”, - заявив міністр.

Як сказав Аваков, восени розпочнуть роботу мобільні сервісні центри МВС, які за графіком виїжджатимуть до віддалених населених пунктів, де відсутні стаціонарні сервісні центри.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter