Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

ЮНЕСКО вимагає звільнити буферні зони Софії Київської та Лаври від реклами

ЮНЕСКО вимагає від Києва звільнити буферні зони Софії Київської та Києво-Печерської Лаври від зовнішньої реклами.

lavra.ua
ЮНЕСКО вимагає звільнити буферну зону від зовнішньої рекламѕ / lavra.ua

Про це повідомив заступник голови КМДА Олексій Резніков, який був у складі української делегації на 40-й сесії ЮНЕСКО у Стамбулі, поінформували УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

ЮНЕСКО залишила Софію Київську та Лавру у списку Всесвітньої спадщини

«Окрім позитивного рішення щодо збереження Софії Київської та Лаври у списку ЮНЕСКО об’єктів Всесвітньої спадщини, ми отримали ще одне революційне рішення. І, на моє переконання, вкрай важливе. У тексті резолюції з’явилося суворе попередження ЮНЕСКО про те, що в буферній зоні не повинно бути зовнішньої реклами. І ми будемо приводити територію у відповідність до вимог організації», - підкреслив Резніков.

Як повідомлялося, спеціалізована установа ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) на своїй 40-й сесії прийняла рішення зберегла Софію Київську та Києво-Печерську лавру у списку об'єктів Всесвітньої спадщини.

Заповідник «Софія Київська» та Лавра перебували під загрозою виключення через забудову буферної зони, проте за останній час було прийнято кілька рішень, які переконали ЮНЕСКО залишити їх у списку.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку