Постанова: безробітний не зможе відмовитися від суспільних робіт

03:07, 26 березня 2009
Суспільство
2651 0

Пояснює профільний міністр

Людмила ДЕНИСОВА
Кабінет Міністрів на вчорашньому засіданні прийняв постанову, якою вніс зміни до Положення про порядок організації та проведення громадських суспільних робіт.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Міністерства праці та соціальної політики.

Згідно з повідомленням, представляючи проект постанови, міністр праці Людмила ДЕНИСОВА зазначила, що він розроблений у зв`язку з необхідністю приведення у відповідність із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення» підзаконного нормативно-правового акту, який регулює проведення оплачуваних громадських робіт.

За словами Л.ДЕНІСОВОЇ, постановою визначені умови перебування в статусі безробітного осіб, яким запропонована участь у громадських роботах. Зокрема, передбачено, що особи, які відмовилися від участі в оплачуваних громадських роботах, безперервна тривалість яких більш як один місяць, знімаються з обліку, якщо така відмова є відмовою від другої пропозиції відповідної роботи.

Також прийнятий документ регулює питання щодо визначення місцевими органами влади видів громадських робіт, виходячи з потреб територіальної громади, регіону і необхідності сприяння їх соціальному розвитку.

«Запропоновані зміни в умовах фінансово-економічної кризи дозволять удосконалити діючу процедуру фінансування організації оплачуваних громадських робіт за рахунок коштів Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування на випадок безробіття”, – зазначила міністр.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter