Голова Житомирської ОДА оглянув хід робіт з утеплення Романівської гімназії

12:28, 14 вересня 2017
7 0

За рахунок державного і місцевого бюджетів проводиться термосанація школи, яка стане не тільки теплішою, а й змінить своє обличчя. 

Гундич відвідав Романівську гімназію / фото УНІАН

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич оглянув хід робіт з термосанації Романівської гімназії. Як передає кореспондент УНІАН, це голова ОДА зробив під час робочої поїздки у Романівський район. Наразі у цьому навчальному закладі проводяться роботи з утеплення фасаду та заміни вікон гімназії.

Читайте такожВ Житомирі відкрили нове футбольне поле та тренажерний майданчик

«Важливо ще на етапі ремонтних робіт перевіряти їх якість і відповідність вимогам нового освітнього простору. Адже до реформування освіти ми підходимо комплексно. За рахунок державного і місцевого бюджетів проводиться термосанація школи, яка стане не тільки теплішою, а й змінить своє обличчя. З обласного бюджету ми спрямували 2,5 млн грн на обладнання та переобладнання кабінетів, аби діти навчалися у хороших умовах, мали мультимедійні дошки, лабораторне обладнання, сучасні кабінети. Крім того, цьогоріч школа отримала автобус за програмою 70 на 30», - сказав Гундич.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter