
У Житомирі сьогодні суб’єкти підприємницької діяльності, громадські організації та об’єднання підприємців навчалися шукати партнерів у Німеччині та виходити на німецькі ринки.
Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.
Семінар на тему "Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність" відбувся у Житомирі.
Читайте такожУ Житомирі 28-29 жовтня проведуть дводенний семінар про молодіжну організацію "Пласт"
Ділилися досвідом з підприємцями експерти програми підтримки українського бізнесу "Fit for Partnership with Germany" Євгеній Клісенко та Світлана Степащенко.
Учасники семінару мали можливість не лише ознайомитися з можливостями співпраці з Німеччиною, але й пройти практичні майстер-класи з підготовки проектного завдання на стажування в Німеччину та презентації свого проекту для німецьких партнерів.
У рамках програми "Fit for Partnership with Germany" українські підприємці можуть пройти стажування у Німеччині тривалістю 1 місяць за рахунок німецької сторони. Там вони налагоджуватимуть контакти з компаніями, знаходитимуть надійних партнерів, знайомитися з німецьким обладнанням та технологіями, вивчати потенціал збуту власної продукції у Німеччині.